New York - Westchester Country
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nézd meg mindenn nap!
Hogy az oldal kúl legyen ennek érdekében nézzétek meg mindenn nap! :) FRPG Top Sites - Magyarország
Kiemelt társoldalaink!
Massie Block 522071.t

Massie Block 522074.t

Massie Block 522069.t
Legutóbbi témák
» Los Angeles - Ahol csak te lehetsz a sztár!
Massie Block EmptyHétf. Júl. 25, 2011 8:49 pm by Vendég

» Sunlight University
Massie Block EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 8:16 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG
Massie Block EmptyKedd Júl. 19, 2011 10:26 pm by Vendég

» Baltimore - egy hely, ahol az álmok valóra válnak
Massie Block EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 9:57 pm by Vendég

» Brave New World
Massie Block EmptyKedd Jún. 28, 2011 8:09 am by Vendég

» ~Welcome to New York~
Massie Block EmptyHétf. Jún. 27, 2011 9:23 pm by Vendég

» Yume no Sekai
Massie Block EmptyPént. Jún. 10, 2011 12:12 am by Vendég

» NEFILIM...
Massie Block EmptyHétf. Május 30, 2011 12:52 am by Vendég

» Vampires' Night
Massie Block EmptyCsüt. Május 26, 2011 12:33 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (7 fő) Kedd Júl. 19, 2022 9:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 10 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lili Cullen

Jelenleg összesen 142 hozzászólás olvasható. in 112 subjects
Facebook-os oldalunk

Massie Block

Go down

Massie Block Empty Massie Block

Témanyitás  Vendég Szomb. Márc. 12, 2011 12:52 pm

Név: Massie Block

Massie Block AshleyTisdale
(Ashley Tisdale)

Nem: Nő

Kor: 17

Rang: Klikk (egyeduralkodó)

Hajszín: Barna (Barna)

Szemszín: Barna (Barna)

Jellem: általában önző, beképzelt, lenéző, lekezelő, magabiztos, nehezen ismeri be ha tévedett de addig megingathatatlan a véleménye miatt, mindenkinél feljebbvalónak érzi magát, tudja bármit elérhet csak egy kis akarat erő (vagy hiszti) kell hozzá, vannak jó percei is de ez ritkán fordul elő.

Kinézet: Barna haját általában kiengedve hordja, a bőre néha sötétebb hol világosabb ezt a "mesterséges barnulásnak" köszönheti, mindig az aktuális divat szerint öltözködik, elengedhetetlen kellékei az öltözékének a táskák minden méretben, ezen kívül, telefon függő mindig nála van a telefonja nem tud nélküle élni. Végül amiről soha az életben le nem mond az az arany kabalakarlánca és persze a pici Bean.

Családi háttér: Gazdag (az nem kifejezés), testvér nincs, szülők együtt élnek.

" Reggel a szokásos módon indult mint mindig. Felkeltem lezuhanyoztam, fogat mostam, megfésülködtem, sminkeltem majd felvettem az aznapi ruhámat amit már tegnap este összeállítottam. A hatalmas álló tükörben néztem magamat amikor valami hiányérzetem támadt. Egy darabig csak álltam a tükörben mire észrevettem, hogy nincs meg a kabala karkötőm. Pánikszerűen rohantam a szobába és feldúltam az egészet minden egyes szegletét, végül hatalmasat sikítottam. Apám és anyám egyszerre rontott be a szobámba, apámnál újság anyámnál pedig egy magazin összetekerve mintha le akarnának csapni egy legyet.
- Mi a baj drágám? - kérdezte apu.
Én felmutattam a csuklómat amelyen nemrég még a kabalakarláncom volt. Apám értetlen tekintettel nézte a csuklóm majd anyám megszólalt.
- Mi történt? - kérdezte kicsit döbbenten.
- Ezt szeretném én is tudni! - sipítottam. - Mikor a tükör előtt álltam már nem volt meg - mondtam majd könnybe lábadt a szemem.
Olyan dühös voltam, hogy elsírtam magam, berontottam a fürdőbe, hogy helyrehozzam a sminkem, lehajoltam, hogy kinyissam a szekrényt, hogy kivegyek egy csomag vattakorongot, hogy pótoljam mivel elfogyott. Akikor hátranyúltam valami hideg ért a bőrömhöz, amelytől hirtelen hátrahőköltem. Megnéztem mi volt az. A karkötőm volt beleakadt a törölközőbe biztosan akkor mikor kivettem egyet tusolás után. Vörös fejjel de legalább tökéletes sminkkel caplattam ki a fürdőszobából és mutattam a megkerült karkötőt. Apám nevetve jól fenékbe vágott az újságával majd anyám is és nevetve sétáltak ki a szobámból, folytatni a reggelijüket."


A hozzászólást Massie Block összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 13, 2011 6:42 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Massie Block Empty Re: Massie Block

Témanyitás  Admin Szomb. Márc. 12, 2011 7:24 pm

Kedves Massie, az előtörténeted egy pontja hibádzik!

Méghozzá a Családi háttér!

Kérlek pótold, amint megvagy visszanézek!

Admin!

Update: Elfogadva!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 48
Join date : 2011. Mar. 08.

https://klikk.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.